Čistá voda a energie pro člověka a přírodu


Venkovní dávkovací stanice kapalných chemikálií

Pro skladování a dávkování koncentrovaných roztoků kapalných chemikálií (např. 41 % roztoku síranu železitého) se používají dvouplášťové nádrže vyrobené z kvalitního polyethylenu PE-HD. Objemy těchto nádrží se mohou pohybovat od 1,0 do 30,0 m3. Dávkovací čerpadla lze s výhodou umístit do dávkovacího boxu upevněného přímo na nádrži. Nádrž je standardně vybavována stavoznakem a sondou pro kontrolu průsaku do mezipláště. Na přání ji lze dále dovybavit ultrazvukovým snímačem výšky hladiny (Vegason 61 se zobrazovačem MERCOS, resp, DINEL), mechanickým snímačem hladiny, případně dalšími komponentami. Rozsah automatiky a signalizace je velmi variabilní a v tomto směru poskytují např. dávkovací čerpadla GRUNDFOS velký rozsah možností (hlášení poruch, nastavení požadované dávky, proporciální dávkování, řízení analogovým, resp. digitálním signálem apod.).

V případě venkovního skladování a dávkování vodných roztoků hydroxidu sodného (NaOH) je nutné zajistit izolaci nádrže a její vyhřívání (stejně tak i dávkovacího boxu a výtlačného potrubí).

Pro potrubní propoje jsou výhradně používány pouze nerezové armatury a kvalitní PE-HD trubky a tvarovky od švýcarské firmy Georg Fisher +GF+, případně od rakouského výrobce Praher.


Technické parametry, katalogový list

Jednoplášťové nádrže - katalogový list
Dvouplášťové nádrže - katalogový list


Reference


Fotogalerie skladovacích nádrží chemikálií

Fotka 18

Fotka 17

Fotka 16

Fotka 15

Fotka 14

Fotka 13

Máte zájem o skladovací nádrže chemikálií nebo dávkovací stanici? Máte dotaz? Napiště nám. Děkujeme.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Servisní služby

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis po celém území České republiky.

RSSRSS

Aktuality

Bioreal na úpravně vody Chřibská

03.02.2017
Bioreal s.r.o. v roce 2016 zajišťoval dodávku dávkovacích stanic a zásobních míchaných i nemíchaných nádrží pro úpravnu vody Chřibská.

Archiv aktualit

Rychlý kontakt

Bioreal spol. s r.o.
Zelená 420
294 42 Luštěnice

Tel.: 326 386 573
Mobil: 774 291 464
E-mail: